WSL w Poznanu z " WIRTUALNYMI" - TO JEST TO!!!

Dyskusja na tematy związane z prowadzeniem laboratoriów magazynowych, miejsce wymiany doświadczeń dydaktycznych i materiałów przydatnych do prowadzenia zajęć oraz wyrażania opinii na temat sposobu funkcjonowania poszczególnych ćwiczeń z LM.

WSL w Poznanu z " WIRTUALNYMI" - TO JEST TO!!!

Postprzez fic-obszańska » 02 Lis 2011, 19:09

Szkolnictwo zawodowe w szkołach ponadgimnazjalnych cierpi na brak środków dydaktycznych przygotowujących uczniów do wykonywania zawodu zgodnie z potrzebami rynku. Oferta przygotowana przez WSL w Poznaniu i firmę L-Systems w postaci " Wirtualnych Laboratoriów" pozwoliła przygotować logistyków do pracy w zawodzie według najnowszej wiedzy. Poznali technologie informatyczne w użytkowych programach zarzadzania firmą, które funkcjonują w logistyce. Nauczyciele otrzymali materiały dydaktyczne ułatwiające kształcenie w postaci programu użytkowego iScala, elektroniczny podręcznik, skrypt w postaci papierowej dla ucznia i nauczyciela z zadaniami, ćwiczeniamim i testami kontrolnymi z możliwością wymiany doswiadczeń zawodowych z autorami projektu i innymi nauczycielami. Ten projekt traktuję jako koło ratunkowe dla szkolnictwa zawodowego z obszaru logistyki. Nauczyciele i uczniowie poznają nowoczesny zawód według nowoczesnych standardów i nowoczesnej wiedzy. Zawodowcy mają szanse zaistnieć na rynku pracy jako kadra średniego szczebla doskonale sprawdzajaca się na trudnym i wymagającym rynku pracy. Do pełni szczęścia brakuje pracowni komputerowych wyposażonych w nowe komputery i sieci Internetowe, umożliwiające funkcjonowanie programów zarządzania firmami logistycznymi. Fic-Obszańska Krystyna - nauczyciel ZSTH w Żaganiu.
fic-obszańska
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 11:58

Re: WSL w Poznanu z " WIRTUALNYMI" - TO JEST TO!!!

Postprzez lab_admin » 06 Lis 2011, 17:09

dziękujemy - pozostaje teraz trzymać kciuki za rozwój zaplecza technicznego i nowe wyposażenie do pracowni komputerowych w szkołach.
lab_admin
Administrator
 
Posty: 14
Rejestracja: 11 Kwi 2011, 12:46


Wróć do Laboratorium Magazynowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron